ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ będą prowadzone w dniach od 1 do 15 marca 2024r. Przyszłych pierwszoklasistów oraz Rodziców zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w środę, 6 marca 2024r. o godz. 17:00. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA

rok szkolny 2023/2024 II półrocze

1.                   

Baran Sylwia

wtorek 7.45-8.45

2.                   

Barteczko Agata

środa 14.15-15.15

3.                   

Boczkowska Sandra

wtorek 12.30-13.30

4.                   

Bąk – Wala Małgorzata

poniedziałek 14.30-15.30

5.                   

Borowska Bogusława

środa 9:45- 10:45

6.                   

Cissarz Bogusława

piątek 9.45-10.45

7.                   

Dylich Katarzyna

wtorek 8.45-9.45

8.                   

Juraszek Elżbieta

wtorek 9.10-10.10

9.                   

Kajzerek Beata

wtorek 11.45-12.45

10.               

Kampka Marzena

czwartek 7.50-8.50

11.               

Kowalczuk Gabriela

poniedziałek 8.45-9.45

12.               

Krasińska Izabela

środa 10.40-11.40

13.               

Lasek Joanna

wtorek 8.00-9:00

14.               

Lis Agnieszka

wtorek 13.40-14.40

15.               

Manderla Katarzyna

środa 9.35-10.35

16.               

Moczała Izabella

środa 7.50-8.50

17.               

Mosz Sabina

termin ustalany indywidualnie

18.               

Mosz Sebastian

środa 10.40-11.40

19.               

Napiórkowska Pelagia

czwartek 11:30-12:30

20.               

Otlik Joanna

wtorek 8.50-9.50

21.               

ks. Przybylski Michał

termin ustalany indywidualnie

22.               

Rybicka Monika

poniedziałek 8.50-9.50

23.               

Sachs Marta

wtorek 9.40-10.40

24.               

Sładek Martyna

środa 9.30-10.30

25.               

Stanik Krystyna

termin ustalany indywidualnie

26.               

Stępień Justyna

środa 7.50-8.50

27.               

Strączek - Grolik Monika

czwartek 8.45-9.45

28.               

Wojak Wioletta

środa 11:30-12:30

29.               

Wołowiec Anna

poniedziałek 10.45-11.45

30.               

Zglejszewska Justyna

środa 13.30-14.30

31.               

Żyrek Karina

środa 10.00-11.00

Data dodania: 2022-09-13 12:12:27
Data edycji: 2024-01-25 10:36:31
Ilość wyświetleń: 809

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej