Standardy Ochrony Małoletnich

Jednym z głównych celów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie jest tworzenie przyjaznego

i bezpiecznego środowiska dla dzieci i młodzieży, tworzenie miejsca, w którym uczeń ma zapewnione bezpieczeństwo, dbałość o swoje dobro, gdzie zostały uwzględnione jego potrzeby, a wszelkie podejmowane działania i interwencje leżą wyłącznie w jego dobrym interesie.

Polityka Ochrony Dzieci Przed Krzywdzeniem ma stanowić zbiór zasad, dotyczących zabezpieczenia dzieci przed wszelkimi formami krzywdzenia, zaniedbania, wykorzystania, czy przemocy.

Założenia i dobre praktyki tu zawarte dają gwarancję, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie jest wyposażona w odpowiednie procedury pozwalające zareagować w przypadku obaw o dobro dziecka.

Data dodania: 2024-08-14 12:03:00
Data edycji: 2024-09-09 09:49:38