Dzień Edukacji Narodowej

...bo to właśnie dzięki dzieciom nasza praca ma sens. To dzięki nim Dzień Nauczyciela możemy obchodzić codziennie ?
***
"Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to Święto , w którym uczniowie i ich rodzice szczególnie doceniają nauczycielski trud i wysiłek włożony w edukację uczniów. Dziś składamy wyrazy podziękowania za: cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywanie nam niezbędnej wiedzy oraz kształtowanie naszej osobowości. Każdy nauczyciel dokłada swoją cegiełkę w procesie naszego rozwoju. Pomaga przezwyciężyć nieuniknione trudności, motywuje i wspiera..."
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. To czas podziękowań i wyróżnień za codzienną realizację pasji, opiekę i troskę okazywaną uczniom oraz kształtowanie i inspirowanie dzieci i młodzieży. To również okazja do przyznania nagród i wyróżnień.
W tym roku wśród wyróżnionych znaleźli się:
pan Jarosław Karczmarzyk, który otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej,
pani Justyna Stępień, która otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Radlina.
Nagrodami Dyrektora Szkoły zostali wyróżnieni: pani Bogusława Cissarz, pani Monika Gawlas, pani Agata Kopta, pani Anna Nawrat, pani Monika Strączek - Grolik, pani Justyna Zglejszewska, pani Beata Żmijewska oraz pan Jarosław Karczmarzyk.
Nagrody Jubileuszowe odebrali: pani Agnieszka Lis, pani Bożena Maciejewska, pani Irena Mokry, pani Izabela Salamon oraz pan Sebastian Mosz.
Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy, by ich codzienna praca dawała im dużo satysfakcji i nadal była niezwykłą przygodą.
#DEN2022
#SzkołaMyśleniaPozytywnego