Europejska Odznaka Jakości eTwinning

Nasza szkoła otrzymała właśnie Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "eTwinning Kids With Lifelong Skills". Oznacza to, że praca nauczycieli, praca uczniów i całej społeczności szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
W związku z tym otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający wspaniałą pracę i współpracę z placówkami z Chorwacji, Turcji, Francji oraz Hiszpanii, którym też przesyłamy gratulacje!
Ponadto nasz projekt zostanie zaprezentowany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.
Chwalimy się, bowiem uzyskanie tej odznaki jest wyjątkowym dla nas wyróżnieniem, do uzyskania którego przyczynili się nasi ubiegłoroczni ósmoklasiści oraz aktualni uczniowie klas 8. Spośród nauczycieli w projekt zaangażowani byli: p. Katarzyna Dylich, p. Agata Kopta, p. Agnieszka Lis i p. Jarosław Karczmarzyk
Przypominamy również, że wcześniej projekt eTwinning Kids With Lifelong Skills został nagrodzony Krajową Odznaką eTwinning.
????????????
#eTwinning