Festyn rodzinny!

Dziś odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny u Mickiewicza. Pogoda chciała nam przeszkodzić, ale Szkole Myślenia Pozytywnego zaświeciło piękne słonko i mogliśmy cieszyć się

z bycia Razem. Nasi Najlepsi Rodzice zapewnili pyszne domowe ciasto, kawę jak u najlepszych baristów, kiełbaski, popcorn, napoje oraz domowy żurek. Dla miłośników mocnych wrażeń była też loteria fantowa. Dla dzieci mnóstwo atrakcji i zabaw, no i oczywiście dmuchańce. Jednym słowem dla każdego coś dobrego. Klimat stworzyliśmy Razem

Dziękujemy Radzie Rodziców  oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Społeczność Szkoły pod Kasztanami mogła dziś być Razem . Dziękujemy za każdą pomoc . Dziękujemy wszystkim, którzy dziś byli z Nami.

Prezentujemy nasz festyn okiem pani Agnieszki Trzeciok. Dziękujemy, że jako Rodzice staracie się włączyć w każdy aspekt życia szkoły i dzielicie się z nami własnymi talentami. To jest też moment, w którym należy personalnie podziękować pani Annie Szytenhelm, która od samego rana przemykała szkolnymi korytarzami i walczyła dzielnie z wszystkimi przeciwnościami.

Drodzy Rodzice, Wasz wkład i zaangażowanie budują nową jakość w edukacji. Uśmiech i śmiech wszystkich to najlepsza odznaka jakości wydarzeń. To co... do zobaczenia za rok??

fot. Agnieszka Trzeciok

#SzkołaMyśleniaPozytywnego