Gala Laureatów w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim!

Nasza Zuzia na pięknej gali w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Zuzi towarzyszyła  Mama oraz dyrektor szkoły.
Gala laureatów było okazją do uhonorowania uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy znaleźli się w gronie zwycięzców 10 konkursów przedmiotowych i tematycznych zorganizowanych przez PODN.
Konkursy odbywały się w różnych miesiącach roku szkolnego. Ich tematyka była różnorodna.
Nasza Zuzia odebrała dyplom i nagrodę za wyróżnienie w Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Złoty Wawrzyn”. A podziękowania dla opiekuna Zuzi, p. Jarosława Karczmarzyka odebrała Dyrektor Szkoły.
Gratulujemy Zuzi, panu Jarkowi oraz Rodzicom i dziękujemy, że SP1 znalazła się w tak zacnym gronie.
Data dodania: 2024-06-05 19:53:14
Data edycji: 2024-06-05 19:55:02