Głosujemy na Szkołę pod Kasztanami

...a gdyby tak oddać głos na Szkołę Myślenia Pozytywnego... Szkołę Odpowiedzialną Cyfrowo... eTwinning School... Szkołę pod Kasztanami. O tak! Zdecydowanie tak! Dlatego, Kochani Przyjaciele i Sympatycy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie, zachęcamy do udziału w BEZPŁATNYM głosowaniu na PODSTAWOWĄ SZKOŁĘ ROKU 2024", w którym NASZA ? placówka bierze udział.
Jest to nowa inicjatywa mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym udział biorą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.
Głosowanie jest darmowe i odbędzie się od 15 listopada 2023 roku do 10 stycznia 2024 roku.
Nagrodą dla trzech najlepszych szkół w danym województwie jest znak jakości „Podstawowa Szkoła Roku 2024” oraz konto premium na portalu WaszaEdukacja.pl.
Serdecznie zachęcamy do przekazania tej informacji swoim bliższym i dalszym znajomym oraz do wzięcia udziału w głosowaniu.
Plebiscyt jest dostępny pod adresem:
Data dodania: 2023-11-21 08:19:55
Data edycji: 2023-11-21 09:12:24