Jasełka 2022

Szczęśliwi ziemianie nie trwóżcie się wiele, oto wam opowiemy - dziś wielkie wesele:
W mieście Dawidowym Chrystus się narodził, Pan oraz Zbawiciel, by was oswobodził.
Idźcie do Betlejem, prędko pośpieszajcie, to Słowo wcielone wszyscy oglądajcie. Znajdziecie niemowlę nowo narodzone, powite w pieluszki, w żłobie położone. Biegnijcie a rychło, by powitać Pana, gdy przyjdziecie, padnijcie przed nim na kolana….
Jasełka powróciły! Po trzyletniej przerwie w sali gimnastycznej naszej szkoły mogliśmy znowu doświadczyć niezwykłego widowiska, jakim są przygotowane przez społeczność Szkoły pod Kasztanami widowisko bożonarodzeniowe. Bardzo liczna widownia przybyła, by podziwiać wspaniałą choreografię, grę aktorską, muzykę i scenografię. Dawno w naszej szkole nie było tylu osób. I sądząc po reakcjach podczas oglądania oraz po zakończeniu spektaklu, wrażenia, których stały się ich udziałem, były niezwykłe.
W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować aktorom i tancerzom- warto tu napisać, iż w przedstawieniu brali udział przedstawiciele WSZYSTKICH naszych klas...
...bo my, tutaj...w Szkole pod Kasztanami zawsze działamy Razem!
****
Z całego serca dziękujemy. Wszystkim Razem i każdemu z osobna...bo we wczorajsze przedsięwzięcie zaangażowani byli WSZYSCY.
Data dodania: 2022-12-16 14:25:35
Data edycji: 2022-12-16 15:31:51