Konkurs!!!

Uwaga! Konkurs!!!
Zapraszamy wszystkich uczniów klas 2-6 do udziału w konkursie plastycznym na logo projektu eTwinning Move, learn and discover #2. Be Sporty, Be Healthy.
Praca może być wykonana w dowolnym programie graficznym lub dowolną techniką plastyczną i musi odwoływać się do tematyki projektu. Do udziału w konkursie nie może być zgłoszona praca publikowana wcześniej.
Na prace czekamy do 15 października 2022 r. Prosimy je przesyłać na adres mailowy:
szkola.pod.kasztanami@gmail.com lub przynosić do wychowawców.
Jury w składzie p. Jarosław Karczmarzyk, p. Bogusława Borowska, p. Katarzyna Dylich, p. Agnieszka Lis, p. Agata Kopta, p. Justyna Stępień, p. Monika Strączek-Grolik wyłoni trzy prace. Wezmą one udział w głosowaniu, do którego zaproszeni zostaną uczestnicy projektu reprezentujący partnerskie szkoły z Francji i Hiszpanii oraz Polski.
Move, learn and discover #2 Be Sporty, Be Healty!
Celem projektu jest otwarcie się na inne kultury przy równoczesnym wprowadzaniu zasady równości, walka z wszelkiego rodzaju dyskryminacją czy wykluczeniem osób niepełnosprawnych. Promować będziemy zachowania ekologiczne, stawiając na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną oraz zdrowe nawyki żywieniowe.
#MoveLearnAndDiscover#2 Be Sporty, Be Healthy
Data dodania: 2022-10-04 09:52:16