Kochani Przyjaciele i Sympatycy Szkoły pod Kasztanami!
Ruszamy z Kampanią sprzyjającą rozprzestrzenianiu się Dobra, Życzliwości, Serdeczności, Tolerancji, Bezinteresowności i Przyjaźni.
Jako laureaci tytułu Szkoły Myślenia Pozytywnego promujemy edukację opartą na relacjach, pokazując, że dobro, serdeczność, tolerancja, życzliwość, bezinteresowność i przyjaźń praktykowane na co dzień potrafią sprawić, że w sercach ludzkich zawsze jest radość. Z inicjatywy naszych nauczycielek p. Anny Wołowiec i p. Sylwii Baran zrodził się pomysł na wprowadzenie do tradycji szkolnej Umilaczka.
Umilaczek to symbol wszystkiego, co w nas dobre, szlachetne, pełne serdeczności i bezinteresowności. To symbol wszystkiego, czego najbardziej nam potrzeba, zwłaszcza w czasach pandemii. Tytułem Umilaczka chcemy obdarowywać osoby bezinteresownie wprowadzające atmosferę życzliwości, serdeczności, przyjaźni. Osoby, które nawet w najbardziej pochmurny dzień umieją sprawić, że w sercu drugiego człowieka zaświeci promyk nadziei, a na twarzy smutek ustąpi miejsca radości.
Z tego tez powodu zwracamy się do Was z prośbą o pomysł na wizerunek Umilaczka. Prace plastyczne wykonane w dowolnej formie można składać w szkole w skrzynce kontaktowej znajdującej się przy wejściu do sali gimnastycznej, natomiast zdjęcia prac i prace wykonane w technice cyfrowej prosimy przesyłać na adres szkoła.pod.kasztanami@gmail.com w terminie do 4 maja 2021 r. włącznie. O wyborze projektu/projektów Umilaczka zadecyduje otwarte głosowanie przeprowadzone na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym FB.
Agnieszka Dzierżęga, Jarosław Karczmarzyk
Szkolni Koordynatorzy projektu "Myślę Pozytywnie"
#szkołamyśleniapozytywnego
#instytutedukacjipozytywnej
#edukacjatorelacje
#zdrowidonauki
#sp1radlin
Założenia konkursu:
1. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie.
2. Konkurs posiada dwie kategorie wiekowe:
a) dla uczniów klas 1-3
b) dla uczniów klas 4-8.
3. Każdy uczestnik konkursu może przedstawić maksymalnie dwa projekty wykonane w dowolnej technice i formacie A4
4. Projekt powinien zostać opracowany w postaci rysunku bądź pliku graficznego. Do koperty z pracą należy dołączyć informację na temat autora- imię, nazwisko, klasa (na odwrocie lub oddzielnej kartce).
5. Złożenie/ nadesłanie projektu równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku Umilaczka w przestrzeni publicznej.
6. Autor ma obowiązek przedstawić pracę oryginalną, wykonaną przez niego osobiście, która nie jest obarczona plagiatem ani autoplagiatem, co oznacza, że autor nie może przypisać sobie utworu stworzonego przez inną osobę w całości bądź w części ani przedstawić własnego utworu, który został już opublikowany/ brał udział w innym konkursie.

Data dodania: 2021-04-22 08:01:55
Data edycji: 2021-04-22 08:13:10