Medale KEN, Nagrody Burmistrza, czyli Dzień Edukacji Narodowej 2024!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie klas 1-3 połączyły siły z samorządem i zorganizowali klimatyczną akademię dla naszych nauczycieli.

Występy naszych najmłodszych uczniów to ogrom radości, życzliwości, ciepłych słów i serdeczności.

Po ich występie Samorząd Uczniowski rozpoczął ceremonię rozdania Oscarów. A jako, że każdy nauczyciel w naszej szkole jest wyjątkowy, dlatego też każdy z nich otrzymał Oscara w wyjątkowej kategorii.

Dzień Edukacji Narodowej to  również okazja do wręczenia nagród jubilatom i wyróżnień dla nauczycieli i pracowników oświaty.

Podczas uroczystej akademii zorganizowanej w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie Nagrodę Burmistrza Miasta Radlina z rąk Pana Zbigniewa Podleśnego odebrali pani Monika Strączek – Grolik oraz pan Jarosław Karczmarzyk.

Nagrody jubileuszowe odebrały panie: Anna Wołowiec, Sylwia Baran, Agata Kopta, Elżbieta Juraszek oraz Monika Kosiorowska.

Dyrektor szkoły z kolei wyróżniła Nagrodami Dyrektora panie Małgorzatę Bąk – Wala, Katarzynę Dylich, Bogusławę Borowską, Sandrę Boczkowską i Joannę Lasek.

Wyjątkowe wyróżnienie, Medal Komisji Edukacji Narodowej z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty odebrały panie Wiesława Czogalik i Gabriela Kowalczuk. Medal KEN to  polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Wszystkim nagrodzonym oraz jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy nieustającej pasji w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą, szacunku i uznania!

Data dodania: 2024-10-15 18:14:11
Data edycji: 2024-10-15 18:24:23