Nasi nauczyciele z certyfikatem ukończenia kursu Teaching English to Young Learners!

Panie Bogusława Borowska i Agata Kopta ukończyły 7.tygodniowe szkolenie dla nauczycieli języka angielskiego dzieci w wieku 3-10 lat. Kurs zorganizowany przez amerykańską ambasadę i prowadzony przez Carol Foye prosto z Florydy poszerzył zasoby uczestników o nowoczesne formy i metody pracy z podopiecznymi. Warto w tym miejscu dodać, że panie Bogusława i Agata znalazły się w gronie 25 nauczycieli zakwalifikowanych na kurs ogłoszony przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Obu paniom gratulujemy zdobycia certyfikatów i przede wszystkim nowych, niezwykle przydatnych w pracy z najmłodszymi uczniami, umiejętności.

Data dodania: 2021-12-20 19:25:49
Data edycji: 2021-12-20 19:27:38