ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ będą prowadzone w dniach od 1 do 15 marca 2024r. Przyszłych pierwszoklasistów oraz Rodziców zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w środę, 6 marca 2024r. o godz. 17:00. Do zobaczenia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

''Nie było miejsca dla Ciebie...'' Jasełka Bożonarodzeniowe 2023.

''Nie było miejsca dla Ciebie...'' Jasełka Bożonarodzeniowe 2023.

 Świeci gwiazda migotliwie

Narodził się Bóg prawdziwie

Na świecie, na świecie, na świecie...

 

14 grudnia, w przededniu Świąt Bożego Narodzenia spotkaliśmy się, by uczestniczyć w zakorzenionych w tradycji szkoły Jasełkach Bożonarodzeniowych oraz  przygotowanym przez naszych Rodziców i Nauczycieli kiermaszu świątecznym...

To ogromna radość móc dzielić się tą chwilą z naszą szkolną społecznością, z zaproszonymi gośćmi, rodzicami, absolwentami, przyjaciółmi szkoły.

 

Spektakl bożonarodzeniowy pt. „Nie było miejsca dla Ciebie…” w wykonaniu naszych utalentowanych uczniów wprowadził nas w świąteczny klimat i stał się okazją do wspólnego świętowania i kolędowania.

Wszystkim Rodzicom, których cudowne ozdoby i stroiki mogliśmy dziś podziwiać, a aromatyczne wypieki dopieściły podniebienia obecnych wyrażamy słowa uznania i serdecznie Dziękujemy za wsparcie, na które zawsze możemy liczyć!

Słowa uznania i podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie spektaklu bożonarodzeniowego, autorce scenariusza spektaklu p. Gabrieli Kowalczuk, oprawę muzyczną- pani  Karinie Żyrek, ale także podziękowania dla pań prowadzących klasy 1-3, pani Ani Wołowiec, Bogusi Cissarz, Moniki Rybickiej, Marty Sachs, Joasi Otlik, Justyny Stępień, Izabelli Moczały  i Moniki Strączek – Grolik.

Wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom naszej szkoły  z serca dziękujemy za zaangażowanie  i pomoc w  przygotowaniach dekoracji, oświetlenia, a także  sprzedaży ozdób świątecznych i  ciast!

Wyjątkowy klimat dzisiejszego spotkania uchwycony został na zdjęciach Pana Remigiusza Śmietany, pani Agnieszki Trzeciok i pana Sebastiana Mosza. Dziękujemy Państwu Agacie i Remigiuszowi Śmietanom za przygotowanie ścianki fotograficznej, a Państwu Halinie i Zbigniewowi Bugielom za wspaniałą balonową dekorację.

Kochani Przyjaciele i Sympatycy Szkoły pod Kasztanami, to zaszczyt z Wami współpracować  DZIĘKUJEMY!

Wszystkiim życzymy, aby te Święta były pełne dobra, miłości, życzliwości i radości, a magia Świąt Bożego Narodzenia nie wypełni Nasze serca!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Data dodania: 2023-12-15 06:46:13
Data edycji: 2023-12-20 11:14:22
Ilość wyświetleń: 161

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej