Planszówkowy zawrót głowy!

Popołudnie i wieczór w szkole? No jasne!
Wraz z nowym rokiem zainaugurował swą działalność Szkolny Klub Miłośników Planszówek ???
Nasi uczniowie mieli okazję zagrać w znane im, ale i nieznane gry. Do przetestowania były gry planszowe oraz karciane z różnym sposobem rozgrywki- na stołach pojawiły się: Sen, Sabotażysta, Azul, Canvas, Carcassonne, Spór o bór, Wsiąść do pociągu, Catan, Splendor, Dixit, Via magica i El Dorado. To był istny planszówkowy zawrót głowy ?
Jednak serca naszych uczniów podbiła gra, w którą zagraliśmy wszyscy razem. Mafia! Aż 18 osób wzięło udział w rozgrywce, którą we wspaniały sposób poprowadziła Claudia z 5b.
Cieszymy się z zaangażowania oraz wspólnej zabawy. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na informacje o kolejnym spotkaniu ☺️
Martyna Sładek, Justyna Zglejszewska - pomysłodawczynie i organizatorki klubowego spotkania.
Data dodania: 2024-01-08 17:55:52
Data edycji: 2024-01-08 17:59:17