Projekt Digi-FunnyPostcards from Europe

Nasi uczniowie realizują projekt eTwinning Digi-FunnyPostcards. Oto zdjęcia prezentujące zadanie pt. Collaborative landscapes.

Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych naszej szkoły wspólnie ze szkołą z Reunion realizują projekt eTwinning Digi-FunnyPostcards from Europe. Udział w projekcie to doskonała możliwość poznania nowych miejsc, nowych kultur, ale również sposób na doskonalenie języka obcego.
Projekt to wspólny pomysł nauczycieli z J.B. Bossard School oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie zaprezentowany podczas konferencji szkół nagrodzonych tytułem eTwinning School.
Listopad to czas na przedstawienie swojego kraju/ miasta oraz poznanie z uczniami z partnerskiej szkoły. Oto kartki, które dotarły do naszych uczniów z J.B. Bossard School z Reunion Island.
Data dodania: 2021-02-16 09:43:44
Data edycji: 2021-07-06 15:21:19