Radlińskie Sokoły

16 czerwca w  Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbyła się akademia, podczas której wręczone zostały stypendia Burmistrza Miasta Radlina oraz okolicznościowe statuetki dla uczniów osiągających sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach sportowych. Cieszymy się, że wśród stypendystów znaleźli się też uczniowie naszej szkoły- Anna Moczała i Jan Agopsowicz. Wyróżnienia za sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych otrzymali:
Kacper Parzych (laureat nagrody I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2021"), Szymon Mazur, Karmena Szaruga, Gustaw Janik, Jacek Nawrat, Maciej Agopsowicz, Kacper Szczepanek (laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego "Orzeł"), Amelia Żołędziowska (laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno- Językowego), Alexander Szabó, Maciej Kuśka (medaliści zawodów w szermierce). Szymon Mazur to również półfinalista konkursu Pix Programming Challenge.
Opiekunami naszych Sokołów są:
p. Marta Sachs, p. Agnieszka Lis, p. Gabriela Kowalczuk, p. Wioletta Wojak i p. Jarosław Karczmarzyk
Wszystkim nagrodzonym, ich nauczycielom i Rodzicom gratulujemy sukcesów.
...nie od dziś wiadomo, że Sokoły dobrze czują się w Szkole pod Kasztanami

Data dodania: 2021-06-19 14:08:43