Szlachetna Paczka

Kochani Przyjaciele i Sympatycy Szkoły pod Kasztanami! 21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
W tym roku mamy okazję okazać naszą życzliwość w szczególny sposób.
Wiemy, że ZAWSZE możemy na Was liczyć i każdy nasz apel spotyka się z szerokim odzewem z Waszej strony. Dlatego też pozwalamy sobie poprosić Was o wsparcie zbiórki w ramach akcji Szlachetna Paczka 2022.
W tym roku pomagamy jako Darczyńcy 3 potrzebującym Rodzinom z naszych okolic.
Rodzina nr 1- Rodzice + 2 dziewczynki (Starsza Ania 12 lat zachorowała na guza mózgu. Obecnie wyniki nie są zbyt dobre, ponieważ pojawiły się przerzuty do kręgosłupa. Młodsza - 7 lat ma wrodzony niedosłuch).
Dla tej Rodziny potrzebujemy zrobić mały remont, aby wydzielić pokój dla Zuzi, celem zapewnienia jej bardziej sterylnych warunków. Potrzebujemy wyposażyć pokój w meble (szafa, komoda, regał, biurko i krzesło).
Dziewczynki mają odpowiednio rozmiary 164 i 158 (jeśli chodzi o rozmiary ubrań).
Mama rozm L/40Tata XL
Potrzebujemy pieluchomajtki rozm M,Podkłady na materac, chusteczki nawilżane, emolium do kąpieli.
Zabawki dla młodszej dziewczynki.
W mieszkaniu jest problem z lodówką. Poszukujemy nawet używanej, ale w dobrym stanie.
Żywność długoterminowa i chemia bez ograniczeń.
Druga rodzina to matka, która uciekła od męża. Mąż stosował przemoc i był alkoholikiem. Matka zdecydowała się na ten krok, aby zapewnić dobre dzieciństwo i przyszłość swoim synom, ponieważ sytuacja była krytyczna. Dwóch chłopców
w wieku 4 i 5 lat.Rozmiary odpowiednio: 128 i 122. Buciki: 31 i 29.
Mama Rozmiar L
Bardzo miło będzie, jeśli zbierzemy zabawki dla chłopaków.
Potrzebne są 3 komplety kołder i poduszek. Pościel i prześcieradła.
Żywność długoterminowa i chemia beż ograniczeń.
Rodzina nr 3 Syn 44 lata chory na postępującą nieuleczalną chorobę neurologiczną, leżący. Opiekuje się Nim schorowana matka lat 78.
Potrzebne są w głównej mierze pieluchomajtki rozmiar M, pieluchy tetrowe, mydło do skóry atopowej, środki opatrunkowe, plastry na odleżyny.
Ubrania dla Matki: Rozmiar L Ubrania dla Syna: Rozmiar L (szczupły)
Komplet pościeli, koc, pościel, prześcieradło.
Chcemy zebrać pieniążki na 15 wizyt fizjoterapeuty dla schorowanego Pana, aby polepszyć Jego zdrowie.
Żywność długoterminowa i chemia bez ograniczeń.
Pamiętaj, żeby oddać dla potrzebujących ubrania w takim stanie, w jakim sam chciałbyś/ chciałabyś otrzymać
Każda, nawet najdrobniejsza, pomoc jest na wagę złota. Liczymy na Wasze wsparcie ❤️❤️❤️
Dary prosimy przynosić do wychowawców klas.

Data dodania: 2022-11-16 14:00:00
Data edycji: 2022-11-16 14:52:10