''Umilaczki 2022''

Pierwsze w historii Szkoły pod Kasztanami tytuły Umilaczków wręczone ???
Jako laureaci tytułu Szkoły Myślenia Pozytywnego promujemy edukację opartą na relacjach, pokazując, że dobro, serdeczność, tolerancja, życzliwość, bezinteresowność i przyjaźń
praktykowane na co dzień potrafią sprawić, że w sercach ludzkich zawsze jest radość.

Z inicjatywy naszej nauczycielki p. Anny Wołowiec zrodził się pomysł na wprowadzenie do tradycji szkolnej Umilaczka.
Umilaczek to symbol wszystkiego, co w nas dobre, szlachetne, pełne serdeczności i bezinteresowności.
To symbol wszystkiego, czego najbardziej nam potrzeba, zwłaszcza w czasach pandemii.
Tytułem Umilaczka chcemy obdarowywać osoby bezinteresownie wprowadzające atmosferę życzliwości, serdeczności, przyjaźni. Osoby, które nawet w najbardziej pochmurny dzień umieją sprawić, że w sercu drugiego człowieka zaświeci promyk nadziei, a na twarzy smutek ustąpi miejsca radości.
Dziś wręczyliśmy pierwsze statuetki Umilaczków. Trafiły one do uczniów wszystkich klas, którzy zostali wybrani przez samorządy klasowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Iga Naściszewska, Natalia Blanik, Maksymilian Salwiczek, Kinga Holona, Julia Rduch, Emilia Paszenda, Wiktor Warmuła, Wiktor Piskorski, Jakub Lubszczyka, Michalina Żyrek, Karolina Ziarnik, Szymon Małozięć i Kacper Szczepanek.
Wiemy, że wymienieni wyżej uczniowie to nie jedyne osoby, dzięki którym w naszej szkole panuje klimat serdeczności
i życzliwości, dlatego też szykujemy jeszcze jedną niespodziankę... Ale o tym będzie jeszcze okazja poczytać i zobaczyć ❤️
Umilaczka zaprojektował nasz uczeń Piotr Drzeniek. Pierwsze statuetki zawdzięczamy Państwu Justynie i Adamowi Drzeńkom. Dziękujemy!
Naszym uczniom gratulujemy!
Data dodania: 2022-06-23 11:01:40