Umilaczki 2023

Umilaczki rozdane!

Dziś w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się niezwykle ważna dla społeczności szkolnej uroczystość.

W Szkole pod Kasztanami stawiamy na edukację opartą na relacjach. Dobro, serdeczność, tolerancja, życzliwość, bezinteresowność i przyjaźń praktykowane na co dzień sprawiają, że w sercach ludzkich zawsze jest radość.

Tytułem Umilaczka obdarowujemy osoby bezinteresownie wprowadzające atmosferę życzliwości, serdeczności, przyjaźni. Osoby, które nawet w najbardziej pochmurny dzień sprawiają, że w sercu drugiego człowieka pojawia się promyk nadziei, a na twarzy smutek ustępuje miejsca radości.

Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: Julia Hipe, Danusia Dziuba, Emilia Molenda, Emanuela Janik, Maksymilian Salwiczek, Mateusz Ploscariu, Oliwier Barszcz, Sandra Popielas, Wiktor Warmuła, Patryk Kiermaszek, Alicja Wicha, Maja Sachs oraz Karolina Ziarnik. Zostali Oni wybrani głosami koleżanek i kolegów z klas w demokratycznych wyborach.

Wyjątkową Galę uświetniły występy naszych utalentowanych uczniów. Mogliśmy zatem zobaczyć pokaz mażoretek, występy taneczne szkolnej grupy artystycznej, taniec Mileny oraz wspaniały występ wokalny pierwszoklasistek Amelki i Julki. ...i tylko szkoda, że nie wszyscy nasi Przyjaciele i Sympatycy mogli być na tej uroczystości.

*** Umilaczek został zaprojektowany przez naszego ucznia, Piotra Drzeńka, a wyjątkowe statuetki i pluszaki zostały wykonane i ofiarowane przez naszych Wspaniałych Rodziców, którzy wspierają szkolne inicjatywy.

Dziękujemy także Balony z helem Radlin za wspaniałą dekorację

Data dodania: 2023-06-20 08:41:08