Uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach trzecich - Szkoła Podstawowa nr 1 w Radlinie

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach trzecich

DziÅ› pierwszy etap edukacji zakoÅ„czyli trzecioklasiÅ›ci. Uroczystość byÅ‚a okazjÄ… nie tylko do wrÄ™czenia Å›wiadectw i dyplomów, ale przede wszystkim do podsumowania trzyletniej przygody w Szkole pod Kasztanami, w której brali udziaÅ‚ nasi uczniowie. Miniony czas obfitowaÅ‚ w inicjatywy o zasiÄ™gu szkolnym, lokalnym, ogólnopolskim oraz miÄ™dzynarodowym...bo przecież stawiajÄ…cy pierwsze kroki na polu edukacji uczniowie klas 3AB realizowali zadania SzkoÅ‚y MyÅ›lenia Pozytywnego, aktywnie wÅ‚Ä…czali siÄ™ w projekty eTwinning...i wiele innych.
Podczas dzisiejszej uroczystoÅ›ci mieliÅ›my zaszczyt goÅ›cić Prezes Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej , PaniÄ… MaÅ‚gosia Nowicka, która osobiÅ›cie wrÄ™czyÅ‚a naszym uczniom Certyfikat SzkoÅ‚y MyÅ›lenia Pozytywnego. Certyfikat stanowi dowód uznania za podejmowane w SzkoÅ‚a Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie dziaÅ‚ania w zakresie szeroko rozumianej dbaÅ‚oÅ›ci o dobrostan psychiczny uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoÅ‚y realizowane w Szkole pod Kasztanami nieprzerwanie od 2018 roku. SÅ‚owa Pani MaÅ‚gorzaty Nowickiej skierowane do obecnych na uroczystoÅ›ci sÄ… dla nas niezwykÅ‚ym wyróżnieniem i stanowiÄ… dodatkowÄ… motywacjÄ™ do dalszych dziaÅ‚aÅ„. DziÄ™kujemy ?. Zapewniamy, że otrzymane dziÅ› materiaÅ‚y wykorzystamy w naszej pracy od wrzeÅ›nia.
Po wzruszajÄ…cym programie artystycznym nasz gość miaÅ‚ okazjÄ™ uczestniczyć w zajÄ™ciach, podczas których trzecioklasiÅ›ci zaprezentowali sposoby radzenia sobie ze stresem, opanowane techniki uważnoÅ›ci...
#SzkołaMysleniaPozytywnego
#IEP