Uwaga, uwaga!!!

Dziś dostaliśmy pilną informację prosto od Świętego Mikołaja! Jeden z jego najlepszych elfich pomocników przeszedł na emeryturę. Sytuacja dość niekomfortowa, bo przedświąteczny czas to najgorętszy okres w mikołajowym kalendarzu, a tu jeszcze rąk do pracy brakuje. Obiecaliśmy, że nie zostawimy Świętego w potrzebie. Dlatego ogłaszamy wielki konkurs!!
"I Ty możesz zostać elfem"
Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym opiszesz mu siebie jako najlepszego kandydata na stanowisko elfa. Zaprezentuj swoje najlepsze strony. Opowiedz mu o swoich dobrych uczynkach. Wzrusz go, a praca marzeń będzie Twoja!!!
Dla zachęty Święty Mikolaj ufundował nagrodę: rodzinne wyjście do kina na wybrany przez zwycięzcę film.
Listy prosimy wrzucać do 1 grudnia do przysłanej przez Świętego Mikołaja skrzynki. Z pewnością nie pomylicie jej z żadną inną. Ulokowana zostanie obok sekretariatu.
Mikołaj z niecierpliwością czeka na Wasze listy...Pracy co niemiara, a czasu...jak na lekarstwo. Nie zwlekajcie więc, bo z prezentami dla dzieci trzeba zdążyć. Święty Mikołaj potrzebuje pomocnika!
❤️☃️❄️???❤️☃️❄️???❤️☃️❄️???
Data dodania: 2023-11-16 10:09:09