Webinar DOBRE RELACJE JAKO FUNDAMENT ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Fundacja Dbam o Mój Zasięg serdecznie zaprasza rodziców oraz nauczycieli na bardzo ważne spotkanie.

Już w najbliższy poniedziałek 18 marca 2024 roku o godzinie 19:00 - 20:30 Fundacja Dbam o Mój Zasięg odbędzie się webinar pt. DOBRE RELACJE JAKO FUNDAMENT ZDROWIA PSYCHICZNEGO. Link do spotkania znajduje się tutaj:

Liczba miejsc ograniczona do 2000 osób. Webinar poprowadzi Karolina Wysokińska-Zakrzewska Psycholog, logopeda. Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni oraz Katedry Psychologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, psychoedukacją oraz profilaktyką zdrowia psychicznego, prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży, szkolenia dla nauczycieli i specjalistów szkolnych oraz prelekcje dla rodziców. Realizatorka rekomendowanych programów profilaktycznych „Przyjaciele Zippiego”, „Trzy koła”, „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz "Tutoring szkolny-program pedagogiki dialogu".

Data dodania: 2024-03-14 08:13:53
Data edycji: 2024-03-14 08:14:24