Wojewódzki Konkurs ''Lapbook patriotyczny'' rozstrzygnięty! Szymon Warmuża laureatem I miejsca!

Szymon Warmuża laureatem I miejsca w Regionalnym Konkursie "Lapbook patriotyczny" organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rybniku oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji w Rybniku!
Jury w składzie:
p. Kazimiera Drewniok- malarka, znawczyni historii i śląskiej tradycji;
p. Hanna Grzelec- przewodnicząca OM NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty;
p. Sylwia Bloch- dyrektor RODNiIP "WOM" w Rybniku oraz p. Anna Węgrzyn - kierownik PBW w Rybniku dokonało analizy 67 prac konkursowych.
Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie - na konkurs wpłynęło 67 niesamowitych, kreatywnych prac młodych twórców, które zachwycały i uwodziły formą, kolorem, techniką a nawet muzyką!
Nasz uczeń, Szymon Warmuża, wraz z dwoma kolegami ze szkół w Wodzisławiu Śląskim i Knurowie, zdobył ex aequo I miejsce w kategorii klas 4-8.
Prace konkursowe będą zaprezentowane na wystawach, m.in. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rybniku oraz w WOM Rybnik.
????????????????????????????????????
Gratulujemy Szymonowi, a zdjęcia jego wyjątkowej pracy publikujemy poniżej ⬇️