Za nami pierwsze spotkanie w ramach projektu eTwinning ''Teenagers in Europe''

Za nami pierwsze spotkanie online w ramach realizacji projektu eTwinning "Teenagers in Europe". Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie oraz Frelloskolen w Varde z Danii. Dzisiejsze rozmowy miały na celu zapoznanie się z rówieśnikami z partnerskiego kraju. Uczestnicy przedstawiali się, mówili o swoich zainteresowaniach, o szkole i miejscowości, z której pochodzą. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.
??????????????????
W projekcie "Teenagers in Europe" oprócz uczniów z Polski i Danii, biorą również udział uczniowie z Francji, Turcji, Portugalii, Hiszpanii i Ukrainy.Szkołę Podstawową nr 1 w Radlinie reprezentują uczniowie klas 8a i 8b oraz nauczyciele: p. Katarzyna Dylich, p. Agnieszka Lis, p. Bogusława Borowska, p. Agata Kopta, p. Jarosław Karczmarzyk.
About project:
Learn to/about:- speak English with other teenagers- describe your hometown- tell about your spare time- promote your city and school- other countries and their culture
#eTwinning
#frelloskolen