Zielona Pracownia i Laboratoria Przyszłości

Wyjątkowy dzień w Szkole pod Kasztanami...
Dziś w murach naszej szkoły odbyła się niezwykła uroczystość. Oto ziściły się nasze marzenia i dla uczniów Mickiewicza otwarta została Pracownia odkrywców świata przyrody. Na tej ważnej dla społeczności szkolnej uroczystości obecni byli Pani Senator RP Ewa Gawęda, Wiceprezes WFOŚiGW w Katowicach, Pan Adam Lewandowski, Zastępca Burmistrza Miasta Radlina, Pan Zbigniew Podleśny, Przewodnicząca Rady Miejskiej, Pani Gabriela Chromik, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, Pani Małgorzata Mokrosz, Dyrektor MZOPO Pan Henryk Brachmański, dyrektorzy radlińskich placówek oświatowych, radni Miasta Radlina i oczywiście Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie. Gospodarzem uroczystości była Pani Aleksandra Sierny, której towarzyszył niezwykły gość Umilaczek Kasztanek ?
Głównymi aktorami byli natomiast nasi wyjątkowi i niepowtarzalni Uczniowie- reprezentanci klas piątych, szóstych i ósmej. To oni zaprosili szacownych gości w wędrówkę, podczas której zebrani mogli zobaczyć, w jaki sposób nowa pracownia będzie mogła przyczynić się do rozwoju naszych młodych odkrywców. Nie zabrakło również stanowiska Laboratoriów Przyszłości. Po przygotowanych przez naszych uczniów prezentacjach zaproszeni goście sami mogli się przekonać, ile nowego i niezwykłego świata można odkryć w nowo otwartej pracowni.

Data dodania: 2022-10-26 08:32:12
Data edycji: 2022-10-26 08:34:45