Zofia Gwoździk laureatką I miejsca

Zofia Gwoździk laureatką I miejsca w Miejskim Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Długo wędrowałem, zanim doszedłem do siebie"!
15.03.2022r. w naszej szkole odbył się miejski konkurs recytatorski. Wzięły w nim udział uczennice reprezentujące Sportową Szkołę Podstawową nr 2, Szkołę Podstawową nr 4 oraz naszą szkołę.
Finalistki recytowały utwory liryczne oraz fragmenty prozy. Jury mogło usłyszeć wiersze Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Tadeusza Różewicza i Juliusza Słowackiego oraz fragmenty utworów Doroty Terakowskiej, Sławomira Mrożka, Agathy Christie i Johna Greena.
Miło nam poinformować, że w gronie finalistów najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy 8a, Zofia Gwoździk.
W powiatowym konkursie recytatorskim miasto Radlin, oprócz Zosi, będą reprezentować Natalia Prużanin (miejsce 2., SP 4) i Alicja Pukowiec (miejsce 3., SSP 2).
Wszystkim uczestniczkom gratulujemy, a za nasze reprezentantki trzymamy kciuki. Powodzenia!
Data dodania: 2022-03-16 11:37:19
Data edycji: 2022-03-16 11:38:59