Zuzanna Cyran laureatką III miejsca w V Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „KOŚCI OPOWIEŚCI – ODKRYJ W SOBIE LITERATA”

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 11 w Gliwicach wzięło udział 114 uczestników z 59 szkół, wśród których było również czworo uczniów naszej szkoły: Zuzanna Cyran, Grzegorz Dzierżęga, Lena Ochojska i Dorota Prokop.
Adresowany do uczniów klas III- IV konkurs polegał na napisaniu opowiadania inspirowanego 5 obrazkami z zestawu (prezentowanego poniżej) i zilustrowanie go obrazem.
***
Prace laureatów zostaną wyeksponowane w Filii 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, przy ul. Spółdzielczej 35a od 15.05.2024.
Gratulujemy Zuzi, która znalazła się wśród nagrodzonych ???. To kolejny, już piąty, konkurs w tym roku szkolnym, w którym uczennica klasy 4a znalazła się w gronie laureatów ???.
Opiekunem Zuzi jest pan Jarosław Karczmarzyk.
Brawa należą się także Dorocie, Lenie i Grzegorzowi. Trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnych konkursach.
Data dodania: 2024-05-13 08:07:50
Data edycji: 2024-05-13 08:08:37